piątek, 29 lipca 2011

Wattens - Swarovski Kristallwelten (Kryształowe Światy Swarovskiego)

Kilka, ok - sporo, jak na jeden post ale tylko kilka z tego, co mam ;), zdjęć z Wattens (Austria) z Kryształowych Światów Swarovskiego, w których byliśmy jeszcze w maju. Mały poślizg w dodawaniu tutaj zdjęć mam ;)

Kryształ, szkło, barwy, dźwięk...
Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć! :D

na parkingu
przed wejściemwejście do wnętrza olbrzyma
lampa witająca gości, porusza się, zmienia kolory
największy oszlifowany kryształ

Kristalldom - we wnętrzu kryształu czyli 590 luster z ukrytymi figurami, miejsce - bajka... (niestety nie widać zmiany oświetlenia, która następuje co chwilę)

kryształowa choinka
taniec na lodzie
galeria


Reflexionen - gra świateł


suknia ślubna
sklep, a w nim pufy, fotele dla zmęczonych ;) świetne uczucie- siedzieć na kryształkach

po wyjściu z olbrzyma
labirynt widziany z góry

Zdjęć mam dużo więcej, ale nie będę tu wszystkich zamieszczać. Chyba że ktoś będzie chciał więcej zobaczyć, niech da znać w komentarzu ;) Podobnie jest z filmikiem z teatru mechanicznego... (nie ma tu zdjęć z tej części, ale również coś niesamowitego) tyle, że nie bardzo wiem, czy w prawnego punktu widzenia można go w sieci umieścić :/

Jeśli ktoś będzie w tamtych okolicach, polecam gorąco!!! Emocje, zachwyt, ochy i achy... Mój synek z płaczem stamtąd odjeżdżał ;) i wciąż chce tam jechać.

Zdaję sobie sprawę, że niestety nie jest to dla każdego możliwe tam jechać, zawsze jednak można wejść na stronę Swarovski Kristallwelten i choć na sekundę przenieść się do Austrii ;) podaję więc link do krótkiego spaceru po Kryształowych Światach -> klik i jesteśmy :) (strony są interaktywne, na każdej coś się dzieje - kursor łapka nam pokaże gdzie i co ;) włączcie też dźwięk)

1 komentarz:

  1. To wszystko prawda sama tam bylam i widzialam, ohom i ahom nie bylo konca najlepiej stamtad nie wychodzic. Zdjecia choc rewelacyjne nie oddaja wszystkiego co sie tam widzi i slyszy.

    OdpowiedzUsuń